25 Nisan 2015, Cumartesi İhbar Hattı Künye İletişim Haber Arama
 
YAZARLARIMIZ
GÜNCEL
SALON SPORLARI
Kayseri Maç Puan Durumu
TakımOGBMAYPuan
1Fenerbahçe271854462059
2Beşiktaş271845472558
3Galatasaray271845513458
4İstanbul Başakşehir2712114381947
5Trabzonspor2712105504046
6Bursaspor271287523644
7Mersin İdmanyurdu2710611433936
8Gençlerbirliği279810403735
9Torku Konyaspor279810243335
10Gaziantepspor2710512253635
11Akhisar Belediyespor278910354133
12Sivasspor278712333731
13Eskişehirspor277911324130
14Kasımpaşa277812415629
15Çaykur Rizespor277713334428
16Karabükspor275616314421
17Kayseri Erciyesspor274815304820
18Balıkesirspor274716335419
Kayseri Maç Puan Durumu
 
Kayseri Maç Anket
KAYSERİSPOR YENİDEN SÜPER LİGE YÜKSELEBİLİR Mİ?
       
Kayseri Maç Resmi İlanlar
TakımOGBMAYPuan
1Kayserispor281864532160
2Adana Demirspor281666513154
3Osmanlıspor FK2813114492550
4Antalyaspor281477473449
5Şanlıurfaspor2812106362446
6Albimo Alanyaspor2814410453646
7Samsunspor2812115392344
8Karşıyaka2812610454142
9Altınordu2810810413538
10Gaziantep BBSK2810810343738
11Adanaspor289811354035
12Giresunspor287147253135
13Elazığspor289712333634
14Boluspor288812363832
15Manisaspor288218344926
16Bucaspor285914275324
17Denizlispor284915264521
18Orduspor283223167311
Kayseri Maç Yazar
AMATÖR SPORLAR