25 Haziran 2016, Cumartesi   İhbar Hattı Künye İletişim Haber Arama
 
YAZARLARIMIZ
GÜNCEL
SALON SPORLARI
Kayseri Maç Puan Durumu
TakımOGBMAYPuan
1Fenerbahçe13931211030
2Beşiktaş13922301429
3Akhisar Belediyespor13742191125
4Galatasaray13652301823
5Medipol Başakşehir13724191223
6Kasımpaşa13553171120
7Torku Konyaspor13553141620
8Çaykur Rizespor13463191618
9Trabzonspor13526151717
10Antalyaspor13454202317
11Osmanlıspor FK13436161515
12Bursaspor13508141815
13Gaziantepspor13436112015
14Kayserispor13355101214
15Gençlerbirliği13346141913
16Medicana Sivasspor13175152010
17Mersin İdmanyurdu1314814297
18Eskişehirspor13211012297
Kayseri Maç Puan Durumu
 
Kayseri Maç Anket
KAYSERİSPOR YENİDEN SÜPER LİGE YÜKSELEBİLİR Mİ?
     
Kayseri Maç Resmi İlanlar
TakımOGBMAYPuan
1Karabükspor1365215923
2Samsunspor13643221522
3Alanyaspor13643241922
4Göztepe13634181321
5Elazığspor13634171221
6Giresunspor13634191521
7Gaziantep BBSK13562151121
8Adana Demirspor13544241919
9Altınordu13544131219
10Balıkesirspor13382141317
11Adanaspor13526171817
12Yeni Malatyaspor13526131417
13Boluspor13454131517
14Şanlıurfaspor13436101715
151461 Trabzon13427121814
16Karşıyaka13337142012
17Denizlispor13337132012
18Kayseri Erciyesspor132298218
Kayseri Maç Yazar
AMATÖR SPORLAR