30 Mayıs 2015, Cumartesi   İhbar Hattı Künye İletişim Haber Arama
 
YAZARLARIMIZ
GÜNCEL
SALON SPORLARI
Kayseri Maç Puan Durumu
TakımOGBMAYPuan
1Galatasaray332445593476
2Fenerbahçe332184582971
3Beşiktaş332067533166
4İstanbul Başakşehir3315135472858
5Bursaspor331689694456
6Trabzonspor3315117574756
7Mersin İdmanyurdu3313713524646
8Torku Konyaspor3312912303945
9Gençlerbirliği33101013454240
10Eskişehirspor3391212444939
11Gaziantepspor3311616304739
12Kasımpaşa3391014567137
13Sivasspor339816424935
14Akhisar Belediyespor3381114385035
15Çaykur Rizespor339816405435
16Karabükspor337719416028
17Balıkesirspor336819476826
18Kayseri Erciyesspor3341217395924
Kayseri Maç Puan Durumu
 
Kayseri Maç Anket
KAYSERİSPOR YENİDEN SÜPER LİGE YÜKSELEBİLİR Mİ?
     
Kayseri Maç Resmi İlanlar
TakımOGBMAYPuan
1Kayserispor342194612472
2Osmanlıspor FK3418124642966
3Albimo Alanyaspor3417611554057
4Adana Demirspor3416810574856
5Antalyaspor3415109564355
6Samsunspor3415136483055
7Altınordu3415910603954
8Şanlıurfaspor3413138412952
9Karşıyaka3413615495745
10Boluspor34111112474044
11Giresunspor349178313644
12Elazığspor3411914424542
13Gaziantep BBSK34101113384741
14Adanaspor3410915425439
15Denizlispor348917385133
16Manisaspor3410321426033
17Bucaspor3471116396732
18Orduspor343229199011
Kayseri Maç Yazar
AMATÖR SPORLAR