31 Temmuz 2015, Cuma   İhbar Hattı Künye İletişim Haber Arama
 
YAZARLARIMIZ
GÜNCEL
SALON SPORLARI
Kayseri Maç Puan Durumu
TakımOGBMAYPuan
1Galatasaray342455603577
2Fenerbahçe342284602974
3Beşiktaş342167553269
4İstanbul Başakşehir3415145493059
5Trabzonspor3415127584857
6Bursaspor341699694457
7Mersin İdmanyurdu3413813544847
8Torku Konyaspor34121012303946
9Gençlerbirliği34101014464440
10Gaziantepspor3411716314840
11Eskişehirspor3491213455239
12Akhisar Belediyespor3491114415138
13Kasımpaşa3491015567337
14Çaykur Rizespor349916415536
15Sivasspor349916435036
16Karabükspor347720446428
17Kayseri Erciyesspor3451217436227
18Balıkesirspor346919486927
Kayseri Maç Puan Durumu
 
Kayseri Maç Anket
KAYSERİSPOR YENİDEN SÜPER LİGE YÜKSELEBİLİR Mİ?
     
Kayseri Maç Resmi İlanlar
TakımOGBMAYPuan
1Kayserispor342194612472
2Osmanlıspor FK3418124642966
3Albimo Alanyaspor3417611554057
4Adana Demirspor3416810574856
5Antalyaspor3415109564355
6Samsunspor3415136483055
7Altınordu3415910603954
8Şanlıurfaspor3413138412952
9Karşıyaka3413615495745
10Boluspor34111112474044
11Giresunspor349178313644
12Elazığspor3411914424542
13Gaziantep BBSK34101113384741
14Adanaspor3410915425439
15Denizlispor348917385133
16Manisaspor3410321426033
17Bucaspor3471116396732
18Orduspor343229199011
Kayseri Maç Yazar
AMATÖR SPORLAR